$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNU SAMSUNSPORLA İLGİLİ KARARINDAN DOLAYI KINIYORUZ…

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNU SAMSUNSPORLA İLGİLİ KARARINDAN DOLAYI KINIYORUZ…
  • 24.04.2015
  • 719 kez okundu
Reklam

Yıldıray BAŞSADEF Yönetim Kurulu olarak, Futbol Federasyonunun Samsunsporun 3 puanını düşürmesini, futbola ve Samsunspor u gönülden destekleyen Samsunspor taraftarlarına yapılmış haksızlık olarak görüyoruz.

 SADEF Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Yıldıray BAŞ, Gündemde olan Samsunspor un 3 puanını düşürme uygulamasının, bu ve buna benzer kararların daha önce de alındığını, sürekli karşı karşıya kalınan hakedilmeyen bu durumun hiç adil olmadığını belirtti.

Samsunsporun başarıdan başarıya koşup, bölgesini en iyi şekilde temsil etmekten başka gayesi olmadığını belirten BAŞ, bundan sonra da SADEF olarak konunun takipçisi olacaklarını söyleyerek bir kez daha “Alınan bu yanlış kararı KINIYORUZ!” dedi.

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray BAŞ, 26 nisan Pazar günü Saat 14:00 de Mecidiyeköy merkez de SADEF in bünyesinde bulunan SADEF 1. Bölge İstanbul Anadolu Yakası Bölge Başkanlığı, SADEF 2. Bölge İstanbul Kuzey Haliç Bölge Başkanlığı, SADEF 3. Bölge Avrupa Yakası Bölge Başkanlığı, SADEF 4. Bölge Trakya Bölge Başkanlığı, SADEF 5. Bölge Bursa Bölge Başkanlığı, SADEF 6. Bölge Samsun Bölge Başkanlığı, SADEF 7.Bölge Ankara Bölge Başkanlığı, SADEF 8.Bölge Sakarya Bölge Başkanlığı, SADEF 9. Bölge Bilecik Bölge Başkanlığı, SADEF 10. Bölge İzmir Bölge Başkanlığı, SADEF Kadın Kolları, SADEF Gençlik Kolları, SADEF Yüksek İstişare Meclisi Yönetim Kurulu ve Üyeleri ile İstanbul da bulunan Samsunspor Taraftarlar Derneği ve gruplarıyla birlikte Samsun Camiası toplanarak Levent te bulunan Futbol Federasyonu önüne siyah çelenk bırakarak Samsunspora yapılan haksızlığı protesto etmek için kamuoyu açıklaması yapılacağını söyledi.

SADEF Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Yıldıray BAŞ

thumb_A19130AA-8E74-422C-B5B6-B4AE07715BC0

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ