$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SAYSİAD SADEF’i ZİYARET ETTİ.

SAYSİAD SADEF’i ZİYARET ETTİ.
  • 23.10.2014
  • 823 kez okundu
Reklam

SAYSİYAD Genel Başkanı Mete KOCA, SAYSİAD Yönetim Kurulu Zülkif ŞAHİN SAYSİAD Yönetim Kurulu Mesut ÖNAY Sadef Genel Başkanı Yıldıray BAŞ ve Yönetim Kurulunu Makamında ziyaret etti.

Sadef Genel Başkanı Yıldıray BAŞ SAYSİYAD Genel Başkanı ve Yönetim Kurulun’a Genel merkez ziyaretin’den dolayı teşekkürlerini iletti ve SAYSİAD ile beraber gelecekte Samsunlu adına yapılacak çalışmalarda iş adamlarıyla birlikte çalışmak gerektiğini ifade etti. SADEF’in projelerinin büyük olduğunu söyledi. Samsunluların gelecek on yılını kısa vade orta vade ve uzun vade olarak SADEF ve Yönetim Kurulu olarak ifade etti. Baş hazırlanan bu programda SAYSİAD sanayici iş adamları derneğinin katkılarının büyük olacağını söylerek birlikte çalışmak gerektiğini ifade etti.

SAYSİYAD Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri toplantıda  SAYSİYAD ‘ in çalışmaları hakkında bilgi verdi.  SADEF  Genel Başkanı Yıldıray BAŞ ‘a görevinde başarılar dilediler. SADEF in yapacağı etkinliklere davet edilmesi halinde  Yönetim Kurulu üyeleri ile bulunmaktan onur duyacaklarını sözlerine ekledi.

thumb_8542F1F5-ACAE-4E10-BFAF-ACEFFBCCEF04

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ