$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Samsunlular ‘BÜYÜK BULUŞMA’ya hazır!

Samsunlular ‘BÜYÜK BULUŞMA’ya hazır!
  • 16.03.2017
  • 620 kez okundu
Reklam

IMG-20170315-WA0000

İstanbul Samsunlular Sanayici ve İşadamları Derneği(İSGİYAD), Samsun Dernekler Federasyonu’nun(SADEF) da desteğiyle pazar günü hemşehrileri kahvaltıda bir araya getirecek.
IMG-20170315-WA0001

İSGİYAD Başkanı Fikret Bıyık, beraberinde Başkan Yardımcısı Muharrem Kurtça ile birlikte, SADEF’i ziyaret etti.
SADEF Başkanı Yıldıray Baş, aynı zamanda Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı da olan SADEF Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Eren Kaya ve SADEF Yüksek İstişare Meclisi Başkanı Mustafa Tarım ile bir süre sohbet İSGİYAD yöneticileri, pazar günü düzenlenecek kahvaltının detaylarını da görüştü.

İSGİYAD: KUCAKLAŞMA GÜNÜ
Esenyurt Belediyesi Güzelyurt Kültür Merkezi’nde Samsunluları bir araya getireceklerini söyleyen İSGİYAD Başkanı Fikret Bıyık, “İstanbul’da yaşayan tüm hemşehrilerimizi kahvaltımıza bekliyoruz. Birbirimizi hasretle kucaklayacağımız bu büyük birlikteliğin heyecanı içerisindeyiz. SADEF’e de desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

IMG-20170315-WA0002

SADEF: DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ
SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş da, “Hemşehrimiz olan iş adamlarımız, bizleri, bu büyük metropolde yaşayan Samsunluları yalnız bırakmıyor. Pazar günü için organize ettikleri bu güzel ve anlamlı organizasyon her türlü takdirin üzerinde. Bizler de dört gözle pazar gününü bekliyoruz” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ