$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Samsun Tanıtım Günleri artık Maltepe’de!..

Samsun Tanıtım Günleri artık Maltepe’de!..
  • 15.08.2016
  • 887 kez okundu
Reklam

samsun_tanitim_gunleri_artik_maltepe_de_h716080_6eaf6

Kısa adı SADEF olan Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, EXE Haber Medya Grubu’nu ziyaret etti.

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, EXE Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bozkurt ve Genel Yayın Yönetmeni Muammer Dilber ile bir süre sohbet etti.  SADEF Samsun Başkanı Köksal Akman’ın da yer aldığı ziyarette Yıldıray Baş, tüm Samsunluları 18-24 Ekim tarihlerinde İstanbul Maltepe’de düzenleyecekleri 9. Samsun Tanıtım Günlerine davet etti. Maltepe sahil miting alanında gerçekleştirilecek tanıtım günlerinde Samsun’un mahalli kültürünün tanıtılacağını ve bütün ilçelerinden tarihi ve kültürel etkinliklerin sunulacağını belirten Yıldıray Baş, şunları söyledi:

DEV MİTİNG ALANINDA KONSERLER “On binlerce hemşehrimizin katılacağına inandığımız 18-24 Ekim Samsun Tanıtım Günleri’nde, Maltepe’deki 6 bin metrekarelik miting alanında düzenlenecek konserlerle de ses getireceğiz. Samsun’un değeri olan Yaşar Doğu, Neyzen Tevfik, Ali Fuat Başgil, Yıldıray Çınar gibi isimleri de anacağız. Bu yıl gerçekleştireceğimiz bu büyük buluşmada bir ilke de imza atacağız. İstanbul’un tüm ilçelerinin tanıtalacağı stantlar oluşturulacak. Böylece her ilçe, Samsunlulara çok daha iyi tanıtılacak.”

DEF Genel Başkanı Yıldıray Baş’ın EXE Haber Medya’yı ziyaretinde, Samsun Canlı Haber TV’de Uyan Samsun programına başlayan Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı da hazır bulundu.​ EXE HABER MEDYA’YA ÖVGÜ EXE Haber Medya’daki büyümeyi yakından takip ettiklerini söyleyen Yıldıray Baş, “samsunhaber.tc, Samsun Canlı Haber TV ve Kuzey News Dergisi, zaten bildiğimiz, takip ettiğimiz yayınlardı. Aynı grup içerisinde günlük bir gazetenin yayın hayatına başlayacağını öğrendik. SADEF olarak büyük mutluluk duyduk. Samsun’da yerel basının gücüne güç katması bizleri gurbette son derece mutlu ediyor. EXE Haber Medya’nın bu gelişimine emek veren herkesi kutluyorum” dedi.

Kaynak : Samsun Haber

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ