$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’ten GELENEKSEL 10. İFTAR YEMEĞİ

SADEF’ten GELENEKSEL 10. İFTAR YEMEĞİ
  • 26.06.2015
  • 1.116 kez okundu
Reklam

Sadef in Ümraniye Belediyesi Nikah Salonunda dün akşam Geleneksel olarak 10. verdiği bin kişilik iftar yemeğine ilgi yoğundu.

 Ümraniye Belediyesi Nikah Salonunun iç bölümü İftara katılacak davetlilere bin kişi için hazırlanmışken gelen yoğun talep için dışarıda bulunan alana 5 yüz kişilik daha masalar ilave edildi.

 SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş dün akşam İftar programında misafirlere yaptığı konuşmada Sadef olarak, yakın zamanda Adapazarı Karasu da gerçekleştirmeyi planladıkları SADEF Karasu Konakları ile ilgili bilgi vererek bir arada bulunmalarına vesile olan Ramazan ayının manevi duyguları pekiştirdiğini söyledi. BAŞ konuşmasına şöyle devam etti;

  “Ramazan ayı başta hoşgörü olmak üzere rahmet ve bereket ayıdır, On bir ayın Sultanı mübarek Ramazan ayına bir kez daha ermek nasip oldu. Kardeşlik duygularının arttığı, insanların birbirlerine sarıldığı bu Ramazan ayının sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

 Bolluğun, bereketin eksik olmadığı, birliğin, hoşgörünün arttığı bir Ramazan ayını daha birlikte yaşamanın mutluluğunu tüm misafirlerle paylaşıyorum. Rabbimizin tüm dualarımızı kabul ettiği bir Ramazan ayı diliyorum” dedi.

 Konuşmasında Ümraniye Belediye Başkanı Hasan CAN’a ve T.S.T.K Genel Başkanı Hasan EKŞİ ayrıca teşekkürlerini sunan Sadef Genel Başkanı Sayın Yıldıray BAŞ tüm Samsunlulara, Üye Dernek Başkanlarına ve iftar yemeğinde aileleri ile birlikte programız katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim ederek,

 iftar yemeğinin hazırlanmasında emeği geçen Sadef Yönetim Kuruluna, Bölge Başkanlarına, Kadın Kolları, Gençlik Kollarına, Dernek Başkanlarına, teşekkürlerini sundu.

thumb_A5A1F9E7-D1AE-4F98-A825-F78CF53B8E68  Haberin Fotoğrafları İçin Tıklayın

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ