$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’TEN SAMSUNSPOR KULÜP BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN ABDURRAHMAN GÜNGÖR’E PLAKET

SADEF’TEN SAMSUNSPOR KULÜP BAŞKAN YARDIMCISI SAYIN ABDURRAHMAN GÜNGÖR’E PLAKET
  • 09.10.2015
  • 1.160 kez okundu
Reklam

IMG_3097  Sadef Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray baş Samsunspor Kulüp Başkan Yardımcısı Sadef Yüksek İstişare Yönetim Kurulu üyesi Sayın Abdurrahman Güngör’e Plaket taktim etti.

Samsunspor’un  Başarısında Emeği olan yöneticilerinden biri olan Sayın Abdurrahman Güngör’e Sadef yönetim kurulu, İstanbul ve Türkiye de yaşayan Samsunlular Adına plaket taktim ettik.

Sadef Genel Başkanı Yıldıray Baş yapmış olduğu açıklamada Samsunspor da İstanbuldaki Samsunluları temsilen yönetim kurulunda bulunan iş adamı kardeşimize başarılar diler Samsunspor’un başarısı için sadef ailesi olarak bize ne düşerse gereğini yapmak için hazırız dedi.

Samsunspor Kulüp Başkanı Sayın Erkut Tutu ile görüşmelerimiz oluyor çalışmalar ve maçlarla ilgili İstanbul ve Türkiye’nin her bölgesinde bulunan Sadef (Samsun Dernekler Federasyonu) na Bağlı bölge başkanlıklarının öncülünde maçlara katılım sağlıyoruz inşallah bu dönem tüm Camia ve Samsunlular Birlik beraberlik içinde Samsunspor Şampiyonluk Kupasını alarak Samsunluları mutlu edecekler.

Samsunspor yönetim kuruluna, Samsunspor için oynayan ve ter akıtan kıymetli futbolcu kardeşlerime başarılar dilerim dedi.

Samsunspor emin Adımlarla hedefine ulaşacağını söyleyen kulüp başkan yardımcısı Sayın Abdurrahman Güngör Sadef Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Sayın Yıldıray Baş ve Yönetim Kuruluna Teşekkür Ederim. Samsunspor için Yaptıkları Çalışmaları yakinen bilen biriyim İstanbul da beraber yürüdüğümüz büyük bir sivil toplum kuruluşudur.

Samsunspor ve yönetim kurulu, Samsunspor Gönül veren hemşerilerim Adına SADEF ailesinin Taktim ettikleri Plaket için sayın başkan ve yönetim kuruluna teşekkür ederim.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ