$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’TEN SAMSUN MHP’YE ZİYARET

SADEF’TEN SAMSUN MHP’YE ZİYARET
  • 13.03.2017
  • 328 kez okundu
Reklam

Screenshot_20170316-001443

Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş ve bağlı bölge başkanları MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ve Kadın Kolları İl Başkanı Yüksel Ünal’ı ziyaret etti.

Screenshot_20170316-001706

Sadef Genel Başkanı Yıldıray Baş, Sadef Genel Sekreteri Ahmet Yıldız, Sadef İstanbul Avrupa yakası 3. Bölge Başkanı Sait Sever, Sadef Samsun Bölge Başkanı Köksal Akman ve yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin ve MHP Samsun Kadın Kolları Başkanı Yüksel Ünal’ı ziyaret etti.

Sadef Genel Başkanı Yıldıray Baş, İl Başkanı Taner Tekin ve Kadın Kolları İl Başkanı Yüksel Ünal’a federasyon çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek şunları söyledi; Hemşeri dernekleri o şehrin kültür, örf, adet ve geleneklerinin yaşatılması noktasında büyük önem arz etmektedir. Bu noktada Samsun hemşeri dernekleri Samsunluluk bilincini benimsemiş ve değerlerimizi yaşatma noktasında çaba harcamaktadır. Daha önceki yıllarda gerek istihdam sorunu gerekse mecburiyetler nedeniyle ilimizden yüz binlerce hemşerimiz diğer illere gitmiş oralarda yaşamını idame etmeye başlamıştır. İstanbul, Bursa gibi illerde sayısı binleri aşan Samsunluları bir araya getirerek Samsunluluk ruhunu ayakta tutan başlıca kurum ve kuruluşlar ise hemşeri dernekleridir. Bu anlamda tüm hemşeri derneklerimize sizlerin nezdinde teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum”

 

Medyannet.com

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ