$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’ten Başkan Murat İkiz’e davet

SADEF’ten Başkan Murat İkiz’e davet
  • 08.09.2016
  • 550 kez okundu
Reklam

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Başkanı Yıldıray Baş, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i 18 – 24 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan 9. Geleneksel Samsun Tanıtım Günlerine davet etti.

sadef-ten-baskan-murat-ikiz-e-davet

SADEF Başkanı Yıldıray Baş, SADEF Tarafından her yıl İstanbul’da gerçekleştirilen ve bu yıl 9’uncu kez gerçekleştirilecek Samsun Tanıtım Günlerine davet için Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret etti.
Ziyarette SADEF Başkanı Yıldır Baş, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’e 9. Geleneksel Samsun Tanıtım Günleri hakkında bilgiler verdi. Baş tanıtım günlerinin 18 – 24 Ekim tarihleri arasında düzenleneceğini belirterek; “ Bu yıl etkinliğimiz Gençlik ve Spor Başkanlığı, Samsun Valiliği, Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz ile diğer sivil toplum kuruluşlarının işbirliği ile düzenlenmek ve yoğun katılım beklemekteyiz. Amacımız Samsunumuza hizmet etmek. Sizlerinde aramızda görmekten onur duyacağız.” Dedi.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise Havza Belediyesi olarak etkinliğe katılacaklarını bildirerek, “Bu tür etkinlikler ilçelerimizin tanıtımı için önemli etkinliklerdir. Sivil toplum kuruluşlarımızın çalışmaları bizler için büyük önem arz ediyor. İnşallah etkinliğe katılarak İstanbul’da yaşayan hemşerilerimiz ile bir araya geleceğiz” dedi.
Konuşmaların ardından SADEF Başkanı Yıldıray Baş, İkiz’e davetiyesini takdim etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ