$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEFTEN ANKARA ÇIKARMASI

SADEFTEN ANKARA ÇIKARMASI
  • 26.01.2015
  • 892 kez okundu
Reklam

   Federasyon çalışmaları hakkında bilgiler veren Yıldıray Baş, 21 Şubat 2014 tarihinde yapılacak olan SADEF’in 10. Yıl Kutlaması Samsun Şöleni davetiyesini Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç Beye vererek Sayın Bakanımızın katılımlarıyla bizleri onurlandıracağını söylediler, yapılacak olan faaliyetlerde değerli katkılarından ötürü de kendilerine teşekkür ettiler.

    Makamında Genel Başkan Yıldıray BAŞ Ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlayan Bakan Akif Çağatay Kılıç ziyaretlerinden ve nazik davetlerinden ötürü teşekkür ederek 10. Yıl Kutlaması Samsun Şölenine programında değişiklik olmazsa katılacağını söylediler.

   Samimi ve sıcak bir ortamda geçen görüşmede özellikle spor alanında etkinliklerin düzenlenmesi, gurbette olan Samsunlu hemşerilerimize yönelik hizmetler üretilmesi, Samsunumuzun tanıtımında kendisine yakışır büyük organizasyonlara ev sahipliği yapılması gibi konular konuşuldu. Kabulün ardından Genel Başkan Yıldıray Baş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç Beyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

    Görüşmelerde eski Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç beyi ziyaret eden Genel Başkanımız Yıldıray Baş ve Yönetim Kurulu Üyeleri sohbet tadında geçen görüşmede her zaman yanımızda oldukları için kendilerine teşekkür ettiler.

   Yine görüşmelerde Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcımız Kamuran Özden, Genel Başkanımız Yıldıray Baş ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı.

 thumb_1731A693-7487-4A62-9B72-2DE4EF2DFFB3

 Video

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ