$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’te Yıldıray Baş yeniden!

SADEF’te Yıldıray Baş yeniden!
  • 29.12.2017
  • 135 kez okundu
Reklam
Samsun Haber - SADEF'in 6. Olağan Genel Kurulu, İstanbul Kağıthane Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongre sonunda yapılan genel başkanlık seçimlerinde mevcut Genel Başkan Yıldıray Baş, kullanılan oyların yarısından fazlasını alarak yeniden genel başkan seçildi. Yıldıray Baş'ın yeniden genel başkanlığa aday olduğu kongrede, Hüseyin Eroğlu’nun diğer aday Mete Koca lehine çekilmesinin ardından yönetim kurulu üyelerinin seçimlerine geçildi. Seçimlerde 413 delegeden 295’i oy kullandı. Kullanılan oylardan 176'sını alan alan Yıldıray Baş, rakibi Mete Koca’yı 57 oy farkla geride bıraktı.

Kısa adı SADEF olan Samsun Dernekler Federasyonu, 6. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Yıldıray Baş, delegelerin büyük çoğunluğunun oyu ile bir kez daha SADEF Genel Başkanı oldu.  SADEF’in 6. Olağan Genel Kurulu, İstanbul Kağıthane Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongre sonunda yapılan genel başkanlık seçimlerinde mevcut Genel Başkan Yıldıray Baş, kullanılan oyların yarısından fazlasını alarak yeniden genel başkan seçildi. Yıldıray Baş’ın yeniden genel başkanlığa aday olduğu kongrede, Hüseyin Eroğlu’nun diğer aday Mete Koca lehine çekilmesinin ardından yönetim kurulu üyelerinin seçimlerine geçildi. Seçimlerde 413 delegeden 295’i oy kullandı. Kullanılan oylardan 176’sını alan alan Yıldıray Baş, rakibi Mete Koca’yı 57 oy farkla geride bıraktı.

KAZANAN SAMSUN OLDU Sonuçların beli olmasının ardından teşekkür konuşması için kürsüye gelen SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, "SADEF 6. Olağan Genel Kurulumuzü katılan Samsun sevdalılarına teşekkür ediyorum. Kazananın Samsun olduğu bir kongreyi geride bıraktı" dedi.

KAZANAN SAMSUN OLDU Sonuçların beli olmasının ardından teşekkür konuşması için kürsüye gelen SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, “SADEF 6. Olağan Genel Kurulumuzü katılan Samsun sevdalılarına teşekkür ediyorum. Kazananın Samsun olduğu bir kongreyi geride bıraktı” dedi.

GELECEK DAHA GÜZEL OLACAK Kongre öncesi yaptığı açıklamalarda, kazanması halinde 'ustalık dönemi'ni yaşayacağına vurgu yaptığını hatırlatan Yıldıray Baş, "bu amaç doğrultusunda çok daha fazla çalışacak, SADEF'in gücünü herkese göstereceğiz. SADEF çatısı altında yaptığımız her çalışmanın en büyük gayesi, hemşehrilerimize daha iyi, daha güzel hizmet edebilmektir. Bu duygular içerisinde gelecek günlerin çok daha güzel olacağına inancımızı belirtmek istiyorum" diye konuştu.

GELECEK DAHA GÜZEL OLACAK Kongre öncesi yaptığı açıklamalarda, kazanması halinde ‘ustalık dönemi’ni yaşayacağına vurgu yaptığını hatırlatan Yıldıray Baş, “bu amaç doğrultusunda çok daha fazla çalışacak, SADEF’in gücünü herkese göstereceğiz. SADEF çatısı altında yaptığımız her çalışmanın en büyük gayesi, hemşehrilerimize daha iyi, daha güzel hizmet edebilmektir. Bu duygular içerisinde gelecek günlerin çok daha güzel olacağına inancımızı belirtmek istiyorum” diye konuştu.

sadef3_2_1

HABER KAYNAĞI: samsungazetesi.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ