$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’in Samsun turu sürüyor….

SADEF’in Samsun turu sürüyor….
  • 10.09.2016
  • 507 kez okundu
Reklam

ilkd2153

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, İlkadım, Belediye Başkanı Erdoğan TOK’u ziyaret etti.

Genel merkezi İstanbul’da bulunan Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan TOK’u  ziyaret ederek ‘Samsun Tanıtım Günleri’ne davet etti.

SOSYAL, EKONOMİK, KÜLTÜREL

SADEF Samsun Başkanı Köksal Akman’ın da yer aldığı ziyarette Yıldıray Baş, tüm Samsunluları 18-24 Ekim tarihlerinde İstanbul Maltepe’de düzenleyecekleri 9. Samsun Tanıtım Günlerine davet ettiklerini bildirdi. Maltepe’deki sahil miting alanında gerçekleştirilecek büyük etkinlikte Samsun’u her yönüyle tanıtılacağını belirten Baş, “Örneğin İlkadım ilçemizin sosyal, ekonomik, kültürel yönden bir çok özelliği Tanıtım Günleri’ni ziyaret edenler tarafından öğrenilmiş olacak” dedi.

TÜM BELEDİYE BAŞKANLARINA DAVET

İlçelerin doğal güzelliklerinin de açılacak olan stantlarda sergileneceğine dikkati çeken Yıldıray Baş, “Samsun Tanıtım Günleri ayrıca, biz İstanbul’daki Samsun sevdalıları olarak bir buluşma ve hasret giderme fırsatı da demek. Çok sevdiğimiz şehrimizin ileri gelenleriyle bu günlerde bir araya geliyor, hasret gideriyor, karşılıklı görüş alış verişinde bulunuyoruz. Bu nedenledir ki özellikle belediye başkanlarımızın tanıtım günlerimize katılması çok çok önemli. Kendilerini bizzat ziyaret ediyor, davetiyemizi sunuyoruz. Tüm belediye başkanlarımızı İstanbul’daki Samsun Tanıtım Günleri’ne bekliyoruz” diye konuştu.

ERDOĞAN TOK: SADEF’İ KUTLUYORUZ

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tanıtım Günleri’nin önemini bildiğini belirterek, “SADEF’i, bu büyük buluşmayı gerçekleştirmesinden dolayı kutluyoruz. Orada bulunmak bizim için de son derece önemli” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ