$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’İ İSTİŞARE MECLİSİMİZLE BERABER YÜKSELTECEĞİZ

SADEF’İ İSTİŞARE MECLİSİMİZLE BERABER YÜKSELTECEĞİZ
  • 15.10.2014
  • 728 kez okundu
Reklam

Pazar Günü İstanbul Kağıthane Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen SADEF 5. Olağan Genel Kurulunda SADEF Genel Başkanlığına seçilen Yıldıray Baş, seçimin ardından Yönetim Kurulu ile birlikte Danışma ve Yüksek İstişare Kurullarının oluşturulduğunu ve Samsun için çalışmalara hızlı bir şekilde vakit kaybetmeden başlayacaklarını belirtti.

Danışma Kurulunun Kamuran Özden, Tanju Çolak, Aslan Karanfil, Kaya Aşçı,Murat İmzan, Adem Yazıcı, Ümran Okumuş, Sezgin Gümüş gibi tanınan ve bilinen önemli isimlerden oluşturulduğunun altını çizen Baş, aday çalışmaları sırasında ortaya koydukları projeksiyonu adım adım gerçekleştirmek için istişareye büyük önem verdiklerinin altını çizdi.

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş “ Yıllardır başaramadığımızı İnşallah bu dönem çok güzel bir birliktelik sağlayarak başaracağımıza inanıyorum. Yönetim anlayışımız üye ve yönetim ilişkilerinde sosyal ve demokratik örgüt olmanın gereklerini uygun düşmeyen yaklaşımları ve her türlü ayrımcılığı önleyen bir yapı olarak hizmet vermeyi hedeflediğimizi seçimler çalışmalarında yaptığım konuşmalarda belirtmiştim. Bireysel çıkarların değil hepimizin bütün Samsun’un ve bütün bir Türkiye’nin çıkarlarını gözeten bir SADEF için kolları sıvamış bulunuyoruz.” Diyerek sözlerini söyledi.

HEDEFLERE KISA ZAMANDA ULAŞACAĞIZ

Önümüzde milletvekilliği seçimlerinde, konfederasyon, Federasyon ve derneklerimizdeki tecrübeli, bürokrat, iş adamı ve gençleri meclise taşımak için çaba sarf edeceğiz. İstanbul’da Samsun öğrenci yurdu yapılması ile ilgili gerekli çalışmaları tamamladık. İnşallah önümüzdeki günlerde yurdumuzun proje çalışmalarına başlayacağız.

Geçmişte olduğu gibi kadın kolları ve gençlik kolları komisyonlarının çalışmasını sağlayacağız.

 

SADEF’in Genel Başkanı Yıldıray Baş Seçim çalışmalarında taahhüt ettiği hedefleri hatırlatarak atacakları her adımda aklın tecrübenin yol gösterici olduğunun bilinci içerisinde hareket edeceklerini,

Samsun’un vizyonunu İstanbul’da hatta Samsun da en üst seviyeye çıkararak Samsun’un bilincini yaygınlaşmasını sağlayacaklarını,

Fiziki olarak Samsun’dan göç eden iş adamlarımızı Samsun’a ve ilçelerine yatırım yapmaya teşvik edeceklerini,

Samsun Vakfının İstanbul’da kurulmasını sağlayacaklarını Samsun’un bilincini Türkiye de ve yurt dışında milli ve manevi değerlere taşıyacaklarını ve çaba ve çalışmalarının temelinde insan olan bir vizyon anlayışını ortaya koyacaklarını kaydetti.

thumb_D6AD8CEC-6D34-49F4-BF2A-A8AE8EF34039

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ