$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF YÜKSEK İSTİŞARE MECLİSİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

SADEF YÜKSEK İSTİŞARE MECLİSİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
  • 27.01.2015
  • 867 kez okundu
Reklam

Sadef Genel Başkanı Yıldıray Baş ve Yönetim Kurulu büyüyen ve gelişen samsun için çok anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

Sadef Genel Başkanı Yıldıray Baş ve Yönetim Kurulu büyüyen ve gelişen Samsun için çok anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

Fatihte Damak Pide de Samsunumuzun eşsiz lezzeti pide çeşitlerinin  ikram edildiği toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Eren ,Gaziosmanpaşa Kaymakamımız Yaşar Karadeniz,Avrupa gol kralı milli futbolcumuz Samsunumuzun gururu Tanju Çolak ve eski futbolcularımızdan Semih Yuvakuran ,Hasan Vezir,Murat Şimşek,Kastob Genel Başkanı Hasan Ekşi,Samkon Genel Başkanı H. Kaya Aşçı,Eski Samsunspor Başkanı ve İşadamımız Sezgin Gümüş,değerli iş adamlarımız ,dernek ve federasyon başkanlarımız, akademisyenler,yargı,emniyet ve değişik kurumlardan  bürokratlarımız katılımlarıyla onur katmışlardır.

21 şubat 2015 tarihinde yapılacak olan Sadef’in 10. Yıl kutlaması Büyük Samsun Şöleninin Samsun’a yakışır bir şekilde organize edileceğini belirten  Sadef Genel Başkanı Yıldıray Baş;hepimize büyük görevler düştüğünü ,Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ,değerli sanatçımız Orhan Gencebay,milli futbolcumuz Tanju Çolak’ın onur konuğu olacağı, birbirinden değerli yerel sanatçılarımız ve Burcu Güneşin konser vereceği büyük buluşmanın coşkuyla kutlanacağını söyledi.

Katılımcılar, böyle anlamlı bir organizasyona ev sahipliği yapmasından ötürü Sadef Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yönetim kuruluna teşekkür ederek,Samsunumuzun hak ettiği noktayı elde edeceğine dair açıklamalarda bulundular.

Samsunspor eski başkanımız Sezgin Gümüş  Yüksek İstişare Kurulu Meclis Başkanlığına seçilmiş olup,eşikten beşiğe,beşikten mezara kadar Samsunumuz için çalışacaklarını beyan etmişlerdir .

Gecenin kapanış konuşmasını yapan Sadef Genel Başkanı Yıldıray Baş, katılımlarıyla geceyi onurlandıran Yüksek İstişare Kurulu üyelerine  tek tek teşekkür ettiler.

thumb_E3E67A7D-2405-4501-A784-0DAF5B3D577B

Video

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ