$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Sadef ve Tanju ÇOLAK İstanbul Ak Parti il Başkanlığını Ziyaret etti

Sadef ve Tanju ÇOLAK İstanbul  Ak Parti  il Başkanlığını Ziyaret etti
  • 11.03.2015
  • 941 kez okundu
Reklam

 Sadef Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray BAŞ ,Sadef Genel Sekreteri İbrahim DENİZ ,Sadef Yüksek İstişare Meclisi Başkan Vekili Tanju ÇOLAK ,Sadef Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Sefa AYAZ ve Sadef Dönem Başkanı Erdal Arslan İstanbul Ak Parti il Başkanı DR. Selim TEMURCİ’yi makamında ziyaret etti.

   Sadef Genel Başkanı Yıldıray BAŞ Sadef Samsun Dernek Federasyonu ‘ nu tanıtarak Federasyonumuz’la derneklerin bağlantı halinde istanbul ‘da 221 dernek , Türkiye genelinde 458 Dernek Ve Yurt dışında 12 tane Federasyon bünyesinde bağlı olarak dernek Başkanlarıyla irtibatta olduğunu dile getirdi ve Sadef bünyesinde bulunan Samsun lu olarak en az bir tane Milletvekili’ni listede üst sıralarda olması durumunda 20,000 Kişilik Sinan Erdem Spor Salonun ‘da Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Ahmet DAVUTOĞLU ve Gençlik ve Spor Bakanımız’ın Akif Çağatay KILIÇ ‘ın katılımlarıyla 2.sini Düzenleyeceğimiz BÜYÜK SAMSUN BULUŞMASI programını yapılacağını dile getirdi ve Ak Parti il Başkanı DR. Selim TEMURCİ’yi yeni görevinde başarılar diledi ve genel seçimler hakkında karşılıklı bilgilerini paylaştılar.

    Sadef Yüksek İstişare Meclisi Başkan Vekili ,Avrupa Gol Kralı ,Altın Ayakkabı Sahibi ve Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Tanju ÇOLAK , Ak Parti il Başkanı DR. Selim TEMURCİ’ye Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ortak bir çalışma yaptıklarını Ağrı , Batman , Hakkari gibi 19 ili gezerek gençlerimize Futbolu sevdirmeye ve geleceğimiz olan gençlerimizi Spor ‘a yönlendirdiklerini söyledi , Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde gençler ile ilgili hertürlü Spor organizasyonun’da Severek görev alabileceğini dile getirdi ve Milletvekili Aday Adaylığınıda bu yüzden açıkladığını , geleceğimiz olan gençlere spor alanları imkanı sağlamak için var gücüyle çalışacağını artık krampon giyerek değil Kundura ayakkabılarıyla yeşil çimler üzerinde halkım için hizmet edeceğini sözlerine ekledi istanbul Ak Parti il Başkanı DR. Selim TEMURCİ’ye yeni görevinde başarılar diledi.

      Ak Parti İstanbul il Başkanı DR. Selim TEMURCİ Sadef Samsun Denekler Federasyonu ‘nu ağırlamaktan onurduydukları ve genel seçimlerde Ak Parti ‘nin Adalet içerisinde Milletvekili seçimleri olacağını sözlerine ekledi ve Sadef ‘e teşekkürlerini sundu.

thumb_697E3D8F-E237-440D-AF94-E21401F5B973

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ