$ DOLAR → Alış: 3,93 / Satış: 3,95
€ EURO → Alış: 4,85 / Satış: 4,87

Sadef Üyesi Terme Erenköy Derneği Yönetim Kurulu Genel Merkezi Ziyaret Etti..

Sadef Üyesi Terme Erenköy Derneği Yönetim Kurulu Genel Merkezi Ziyaret Etti..
  • 08.01.2018
  • 692 kez okundu
Reklam

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş Makamında Sadef Üyesi Terme Erenköy Derneği Başkanı Hamza ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulunu Genel Merkezde kabul etti.

Dernek Başkanı Hamza Öztürk, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Yıldız ve Salim Polat SADEF (Samsun Dernekler Federasyonu) Genel Başkanı Sn.Yıldıray BAŞ’ı makamında ziyaret ederek Dernek açılışımıza katılımından dolayı teşekkür ederek,tekrar Genel Başkan seçilmesinden dolayı tebriklerini sundular.

Sayın Başkan Dernek Yöneticilerine Dernek faaliyetleri ve organizasyonlar  konusunda tecrübelerini aktararak fikir ve önerilerini beyan etti. Terme Eren köyün sorunlarının çözümü adına,ilgili kurum ve kuruluşlarla yapılacak görüşmelerde gerekli desteğin Sadef adına verileceğini beyan etti..

Sadef olarak her türlü desteği ve yardımı yapacaklarını Söyleyen sayın başkan birlik ve  beraberlik içinde olmamız halinde her türlü sorunların çözülebileceğini bildirdi.

Dernek Yönetim kurulunun Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek her konuda bizimle iletişime geçe bilirsiniz dedi…

Sayın Genel Başkana göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Hamza Öztürk ve yönetim kurulu ziyaretlerini noktaladı..

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ