$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF TRAKYA 4 BÖLGE BAŞKANI GENEL MERKEZİ ZİYARET ETTİ

SADEF TRAKYA 4 BÖLGE BAŞKANI GENEL MERKEZİ ZİYARET ETTİ
  • 26.08.2015
  • 1.825 kez okundu
Reklam

IMG_2696      SADEF Trakya 4 Bölge Başkanı Sayın Bilal Acar , Bölge Başkan Vekili Bayram Daglı, Sadef Genel Başkan Yardımcıları Zafer Çalışkan ve İlyas Uysal Genel Merkezde Sadef Genel Başkanı Sayın Yıldıray Baş makamında ziyaret ettiler.

Sayın Bölge Başkanı Trakya Bölgesindeki Çalışmalarla İlgili Bilgi verdi birliktelik Sağlanarak Sedefin Çıtasını Bölgemizde en Üst Seviyeye Çıkararak daha da güçlü ola caz dedi.

Sadef Genel Başkan Yardımcısı ve Trakya Teşkilat başkanı Sayın İlyas Uysal da Bölgemizde güzel bir birliktelik sağlandı Trakya bölge başkanı Bilal Acar, Bölge Başkan vekili Bayram Dağlı , Sadef Genel Başkan Yardımcısı Zafer Çalışkan ,İlyas Yahşi ile birlikte güzel projelere imza atarak kurumumuz daha güçlü olacak bizler verilecek göreve hazırız bölge olarak her zaman diyerek teşekkür etti.

Sadef Genel Başkanı yapılan çalışmalarla ilgili teşekkürlerini sundu önümüzdeki günlerde hemşehrilerimizin katılımıyla Sadef Büyük Trakya Buluşması yapılmasıyla ilgili gerekli çalışmaları başlatalım diyerek konuşmasını sonlandırdı.                                                          IMG_8114

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ