$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’ TEN VEZİRKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SADIK EDİS ZİYARETİ

SADEF’ TEN VEZİRKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SADIK EDİS ZİYARETİ
  • 13.11.2014
  • 820 kez okundu
Reklam

 Samsun Dernekler Federasyonu 6.Bölge Başkanlığının düzenleyeceği 4. Geleneksel “55 GENÇ SADEF İLE OKUYOR” burs projesi ve programı için Samsun’ a giden, SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, SADEF Genel Sekreteri İbrahim Deniz, Anadolu Yakası Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kadir İvgen, Samsun 6.Bölge Başkanı Köksal Akman, 6.Bölge Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa  Koncak’ tan oluşan SADEF  ekibi Samsun Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık  Edis’ i makamında ziyaret etti.

 SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray BaşSADEF  olarak yaptıkları çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler sunarak, “55 GENÇ SADEF İLE OKUYOR” burs projesini ve programını Samsun Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’le paylaşarak 14 Kasım Cuma günü akşam saat 19:00 da düzenlenecek gece içinCanik Kültür Merkezine davette bulundu.

 SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, “Daha birçok projemiz var; Eğitime önem veren bir toplum ve kurum olduğumuzu bu sözümüzü tutarak bir kez daha göstereceğiz yapamayacağımız hiçbir şey olmayacaktır” dedi.

 Samsun Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’de ziyaret eden heyete, “Vezirköprü Belediyesi olarak her zaman SADEF ile beraber hareket ettiklerini, yapılacak proje ve çalışmalarınıza daima destek olacaklarını belirterek ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

thumb_47DB60F9-8336-481B-8543-7E64A53A39F5

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ