$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’ TEN SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN’ E ZİYARET

SADEF’ TEN SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN’ E ZİYARET
  • 15.11.2014
  • 898 kez okundu
Reklam

 Samsun Dernekler Federasyonu 6.Bölge Başkanlığının düzenleyeceği 4. Geleneksel “55 GENÇ SADEF İLE OKUYOR” burs projesi ve programı için Samsun’ a giden, SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, SADEF Genel Sekreteri İbrahim Deniz, Anadolu Yakası Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kadir İvgen, Samsun 6.Bölge Başkanı Köksal Akman, 6.Bölge Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Koncak, Ebru AkalCemal SemizLeman MalkoçoğluHaluk Bülbül, Recep Yazgan, Aziz Nacak’tan oluşan SADEF  ekibi Samsun Valisi Sayın İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

 SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray BaşSADEF  olarak yaptıkları çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler sunarak, “55 GENÇ SADEF İLE OKUYOR” burs projesini ve programını Samsun Valisi Sayın İbrahim Şahin’le paylaşarak 14 Kasım Cuma günü akşam saat 19:00 da düzenlenecek gece için Canik Kültür Merkezine davette bulundu.

 SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, “55 GENÇ SADEF İLE OKUYOR  burs projesi gibi daha birçok projemiz var; Bölgelerde Büyük Samsun Buluşmaları organize etmek istiyoruz, kültür, sanat, spor, örf ve adetlerimizi mümkün olduğunca duyurmak, Samsun için yılın enleri, Samsun‘un değerlerini anma programları, Samsun‘un turizmini seminerler düzenleyerek tanıtmak, ziraat odaları ile birlikte çalışarak çiftçinin sorunlarının çözülmesine katkı sağlamak, çalıştığımız ve hedeflediğimiz projelerdir. Samsun çok büyük bir vizyona sahip olacaktır. Yeter ki birliğimiz daim olsun yapamayacağımız hiçbir şey olmayacaktır. ” dedi.

thumb_0E2A1E09-A7FF-40FE-AD62-2A643D8F50F2

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ