$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’ TEN ASARCIK KAYMAKAMINA ZİYARET

SADEF’ TEN ASARCIK KAYMAKAMINA ZİYARET
  • 10.11.2014
  • 618 kez okundu
Reklam

 Samsun Dernekler Federasyonu 6.Bölge Başkanlığının düzenleyeceği 4. Geleneksel “55 GENÇ SADEF İLE OKUYOR” burs projesi ve programı için Samsun’ a giden, SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, SADEF Genel Sekreteri İbrahim Deniz, Anadolu Yakası Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kadir İvgen, Samsun 6.Bölge Başkanı Köksal Akman, 6.Bölge Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Koncak’ tan oluşan SADEF  ekibi Samsun Asarcık Kaymakamı Hicabi Aytemür’u makamında ziyaret etti.

 SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray BaşSADEF olarak yaptıkları çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler sunarak, “55 GENÇ SADEF İLE OKUYOR” burs projesini ve programını Samsun Asarcık Kaymakamı Hicabi Aytemür’a anlatarak 14 Kasım Cuma günü akşam saat 19:00 da düzenlenecek gece için Canik Kültür Merkezine davette bulundu.

 SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, “Geçmişte olduğu gibi tüm komisyonlarının çalışmasını sağlayacağız. Samsun için uğraşarak ekibimizle beraber aynı birliktelik ile önümüzdeki süreçte beraber yaşayacağız” dedi.

Samsun Asarcık Kaymakamı Hicabi Aytemür ise ziyaret eden SADEF heyetine “Sizlere Samsun için yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür eder bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim” diye konuştu.

thumb_B3A1F8CF-0733-408F-8607-5F7B87E2C4D8

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ