$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF’ TEN ASARCIK BELEDİYE BAŞKANI ŞERİF KILAĞUZ ZİYARETİ

SADEF’ TEN ASARCIK BELEDİYE BAŞKANI ŞERİF KILAĞUZ ZİYARETİ
  • 14.11.2014
  • 674 kez okundu
Reklam

 Samsun Dernekler Federasyonu 6.Bölge Başkanlığının düzenleyeceği 4. Geleneksel “55 GENÇ SADEF İLE OKUYOR” burs projesi ve programı için Samsun’ a giden, SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, SADEF Genel Sekreteri İbrahim Deniz, Anadolu Yakası Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kadir İvgen, Samsun 6.Bölge Başkanı Köksal Akman, 6.Bölge Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Koncak’ tan oluşan SADEF  ekibi Samsun Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz’ u makamında ziyaret etti.

 SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray BaşSADEF  olarak yaptıkları çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler sunarak, “55 GENÇ SADEF İLE OKUYOR” burs projesini ve programını Samsun Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz’’la paylaşarak 14 Kasım Cuma günü akşam saat 19:00 da düzenlenecek gece için Canik Kültür Merkezine davette bulundu.

 SADEF Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş, “Bu şehrin sesini en gür bir şekilde duyurmaya çalışıyoruz. Sizlerin de destekleriyle bu uğurda önemli mesafeler alacağız.”dedi.

Samsun Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz‘da ziyaret eden heyete, “Asarcık Belediyesi olarak her zaman SADEF ile beraber çalışarak , hareket edeceklerini, yapılacak proje ve çalışmalarınıza daima destek olacaklarını belirterek ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

thumb_02194EE2-8CF6-41DB-84AC-2AF678B73E9D

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ