$ DOLAR → Alış: 3,93 / Satış: 3,95
€ EURO → Alış: 4,85 / Satış: 4,87

SADEF Siyasi işler Başkanı Mustafa Bilginin oğlunun Düğün Merasimi

SADEF Siyasi işler Başkanı Mustafa Bilginin oğlunun Düğün Merasimi
  • 30.12.2017
  • 409 kez okundu
Reklam
SADEF Siyasi işler Başkanı Mustafa Bilgin 'in oğlunun bugün düzenlenen düğün merasiminde nikahını Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Fazlı Kılıç ve Kağıthane ilçe kaymakamı sayın Hasan Göç kıymış olup nikah şahitliklerini ise Akparti Kâğıthane ilçe başkanı Av. Faruk Gökkuş Terme belediye başkan yardımcısı Sezai Uzun ve SADEF Genel başkanımız sayın Yıldıray Baş yapmıştır. Tekrar genç çiftimize hayırlı ve uğurlu olsun.

SADEF Siyasi işler Başkanı Mustafa Bilgin ‘in oğlunun bugün düzenlenen düğün merasiminde nikahını Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Fazlı Kılıç ve Kağıthane ilçe kaymakamı sayın Hasan Göç kıymış olup nikah şahitliklerini ise Akparti Kâğıthane ilçe başkanı Av. Faruk Gökkuş Terme belediye başkan yardımcısı Sezai Uzun ve SADEF Genel başkanımız sayın Yıldıray Baş yapmıştır.
Tekrar genç çiftimize hayırlı ve uğurlu olsun.

23621302_10155884740339099_5897709349455683725_n

SADEF Siyasi işler Başkanımız Sayın Mustafa Bilgin in oğlunun düğün merasimine Sadef Genel Başkanımız Yıldıray Baş , Samsunumuzun onursal Başkanı Sayın Hasan Kaya Aşcı Federasyon Başkanlarımız, dernek başkanlarımız, İski Mali Hizmetler daire başkanımız Sayın Sadık Karabıyık ve birbirinden değerli kıymetli hemşehrilerimiz ile birlikte düğün merasimine iştirak ettik. Aynı zamanda çiftimizin nikah şahitliğinide SADEF Genel Başkanımız Yıldıray Baş yaparak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dilediler

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ