$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF GENEL BAŞKANI MÜSİAD SAMSUN A ZİYARETTE BULUNDU

SADEF GENEL BAŞKANI MÜSİAD SAMSUN A ZİYARETTE BULUNDU
  • 14.07.2015
  • 1.483 kez okundu
Reklam

SADEF Genel Başkanı Sayın Yıldıray BAŞ ve beraberinde Kadın kolları başkanı Zeynep AKKAYA, Samsun bölge başkanı Köksal AKMAN ve yönetim kurulunu,Müsiad (Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği) Samsun Şubesi Başkanı Sayın Selim SAR ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Sadef Genel Başkanı Sayın Yıldıray BAŞ ziyaret sebebiyle yaptığı teşekkür konuşmasında Samsun’un değerlerinden bahsederek, Sadef olarak kurulduğumuzdan bu yana ‘SAMSUN’ ismi için, marka olma yolunda daha belirgin ve kalıcı adımlar attıklarını, samsun ismini daha ön planda tutarak tanıtmaya çalıştıklarını söyledi.

Sayın BAŞ, Başkanlığı sürecinde eski geleneksel dernek anlayışından sıyrılıp daha aktif ve pozitif faaliyetler yapan bir federasyon anlayışı kazandırdıklarını belirtti. Başkan bir tek kişiyi bile kaybetme lükslerinin olmadığını, her bireyin önemli olduğunu ve fayda sağladığını söyleyerek birlik ve beraberliğin önemli olduğunu vurguladı.

Müsiad Samsun Şube Başkanı Selim SAR, Sadef Başkanı ve Yönetim kurulu üyelerinin kendilerine yapmış oldukları bu ziyareti önemsediklerini “Samsun için planlanan ve hedeflenen projelerin gerçekleştirilmesi noktasında ellerine düşen göreve hazır olduklarını ve samsunumuza faydalı olabilecek her çalışmanın tam destekçisi olacaklarını belirterek başarılar diledi. Program sonunda Müsiad’ı tanıtan kitaplar ve çalışmalar davetlilere hediye edildi.Ziyarette bulunan  Samsun Bölge Yönetim Kurulu Bekir ŞİŞMAN, Samsun Havzalılar derneği başkanı Yahya BOZKURT,

IMG_0409

haber kaynak: musiadsamsun.org.tr/

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ