$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF, Gaziosmanpaşa İlçe Kaymakamını Ziyaret Etti

SADEF, Gaziosmanpaşa İlçe Kaymakamını Ziyaret Etti
  • 07.11.2014
  • 715 kez okundu
Reklam

06.11.2014 Perşembe günü Sadef Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yeni Yönetim Kurulu, görevine yeni atanan Gaziosmanpaşa kaymakamı Yaşar KARADENİZ’ i makamında nezaket ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sadef Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş yapılan bu görüşmede, Gaziosmanpaşa kaymakamı Yaşar KARADENİZ’ e daha önceki göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Gaziosmanpaşa halkı için Yaşar KARADENİZ’ in adının çok önemli bir değer ve kazanç  olduğunu önemle ifade ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Gaziosmanpaşa kaymakamı Yaşar KARADENİZ’ de, kendisi için Sadef’ in çok önemli ve değerli bir kurum olduğunu, mümkün olduğunca takip ettiğini, Federasyon ve dernek çalışmalarını her zaman desteklediğini ve bundan sonra da gelecekte yapacakları projelerde Sadef ile beraber olmayı arzu ettiklerini dile getirdi. Ayrıca Sadef Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yeni Yönetim Kuruluna, yaptıkları bu nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

thumb_74312186-1045-4E81-9BBD-2A19063E28B6

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ