$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF 10. YILINI KAĞITHANE’DE KUTLADI.

SADEF 10. YILINI KAĞITHANE’DE KUTLADI.
  • 22.02.2015
  • 789 kez okundu
Reklam

 Samsun Milletvekili Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın da katıldığı geceye Kağıthane Kaymakamı A.Akın Varıcıer, Gaziosmanpaşa kaymakamı ve Belediye başkanı, Kağıthane Belediye başkanı Fazlı Kılıç, bir çok Samsun’lu bürokratlar, eski futbolcu Tanju Çolak, dernek başkanları ve çok yoğun bir kalabalığın katılması nedeniyle  salonda ve çevre yollarda izdihamlar yaşandı. Davetliler salona caddelere  sığmadı.

 

  TANJU ÇOLAK ADAY ADAYI..

 Proğram öncesi yerel sanatçılar sahne aldıktan sonra SADEF genel başkanı Yıldıray Baş, bir konuşma yaparak katılımcılara teşekkür etti. Türkiye’de 480 Samsun derneği olduğunu  belirten Yıldıray Baş, salonun dar geldiğini görünce bir dahaki geceyi daha büyük bir salonda yapacaklarını söyleyerek, geceye katılan eski milli futbolcu Tanju Çolak’ı tanıtarak işte Samsun’u  İstanbul’da temsil edecek Milletvekili adayınız diyerek davetlilere anons edince Tanju Çolak alkışlarla ayağa kalktı..

 Gecede milli futbolcu Tanju Çolak’ın hangi partiden ve nereden aday olacağı açıklanmadı. Fakat. AK Partiden İstanbul 2. Bölgeden aday olacağı ve başvurusunu yaptığı belirtildi.

 

 KARADENİZE 10 MİLYAR LİRALIK YATIRIM..

 Samsun Dernekleri Federasyonu 10. Yıl Kutlama ile Samsun Şöleni’ne katılan Gençlik ve Spor bakanı Çağatay Kılıç, Doğu Karadeniz’e 10 milyar lirayı aşkın yatırım yapacaklarını ve bu yatırımların içindeki en önemli payı Samsun’un alacağını ifade etti.

  Samsun’un birçok farklı projede ve yatırımda kendine yakışır şekilde farklı noktalarda ilerleyeceğini belirten Bakan Kılıç, “Ankara-Samsun hızlı tren projesini de programa aldık. En kısa sürede Ankara ile Samsun’u bağlayacağız. Bütün bu Türkiye’nin gücüne, Samsun’un gücüne yakışan yatırımların en önemli unsuru 2002 yılında yapılan genel seçimlerde görev başına gelen AK Parti iktidarları ve kurucu genel başkanı, şu anki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Sloganımız ‘Durmak yok, yola devam, bu şekilde devam edecek” diye konuştu.

   Gençliğe güvendiklerini vurgulayan Kılıç, “Biz size güveniyoruz. Ancak ve ancak birlik içinde yürüdüğümüz zaman başarılı olabiliriz. Biz sizlerle beraber yürümeye devam edeceğiz”ifadelerini kullandı.

 

FIRAT ÇAKIROĞLU’NA RAHMET DİLEDİ..

  Bakan Kılıç, Ege Üniversitesi’nde iki grup arasında yaşanan çatışmada hayatını kaybeden Fırat Çakıroğlu’nu da anarak, “Ege Üniversitesi’nde öğrencilerimiz arasındaki maalesef çatışmada vefat eden genç kardeşimiz Fırat Çakıroğlu’na tekrar rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun. Her gencimiz değerlidir” ifadelerini kullandı.

  Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyes , 17 İlçe Belediye Başkanlarının ve birçok belediyeler, iş adamları ve sivil toplum kuruluşları destekleriyle gerçekleştirilen gecede Sanatçı Burcu Güneş, Ayhan Toprak, Habibe Bozkır, Hüseyin Şimşek, Şeyda Karadeniz, Ümit Kurşun ve Gülten Şimşek sahne alarak,  gece sanatçıların söylediği şarkılar ve ödül törenin ardından sona erdi..

thumb_B111D158-1063-42DE-954D-1DFD69711631   Haberin fotoğrafları İçin Tıklayın

 

Haber linki

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ