$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

SADEF 1.BÖLGE ANADOLU YAKASINDAKİ DERNEKLERİ YEMEKLİ GECE DÜZENLENDİ.

SADEF 1.BÖLGE ANADOLU YAKASINDAKİ DERNEKLERİ YEMEKLİ GECE DÜZENLENDİ.
  • 28.11.2014
  • 1.054 kez okundu
Reklam

26.11.2014 akşamı Tuzla Ayyıldız Sosyal Tesislerinde SADEF Anadolu Yakasındaki Bölge Derneklerini yemekli toplantı düzenleyerek bir araya getirdi.

Geceye de Samsun Dernekler Federasyonu Sadef Genel Başkanı Yıldıray Baş bölgede bulunan dernek başkanlarına sadef üst kurul delegelerine 5.olağan genel kurulda göstermiş oldukları çalışma ve gayretten dolayı teşekkürlerimi sunarım dedi.

SADEF başkanlar kurulu toplantılarını tüzük gereği her ay yaparak dernek başkanlarını ve sadef üst kurul delegelerini bir araya getirerek fikir alışverişinde bulunacaktır. İlk toplantıyı 1 bölgede bulunan derneklerle tuzla ayyıldız sosyal tesislerinde yapılmasıyla ilgili tuzla belediye başkanı DR. Şadi Yazıcı beye teşekkür eder gecemizi şereflendirdiğinden dolayı şahsın ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimi sunarım.

SADEF 20.12.2004 Tarihinde kurulmuş olup 10.yıl kutlamasını hep beraber bir araya gelerek samsunlulara ve SADEF’e yakışır bir şekilde kutlama yapmamız gerekir dedi.

İki hafta önce SADEF Samsun 6. Bölge başkanlığının organize ettiği 55 öğrenci SADEF’te okuyor gecesine katılan SAMSUN Valisi Sayın; İbrahim Şahin de yapmış olduğu konuşmada SADEF 10.yılını valilik olarak da bize ne düşüyorsa gereğini yapacağız dedi.

Genel Başkan yapılacak olan 10.yıl programında Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun 17 İlçe kaymakamı, 17 ilçe belediye başkanlığı, SAMKON, Kardeş federasyonlar, Samsun Dernekleri, siyasiler, bürokratlar, iş adamları ve samsunlularla birlikte bir bütün olarak 10.yıl kutlama programını kutlayalım dedi.

Konuşmasına devam eden genel başkan samsunluların siyasette hak ettiği yerde olması için Yönetim Kurulu olarak gereken neyse yağacaklarını ifade etti.

Bölgede bulunan derneklerin SADEF üst kurul delegelerin Belediye Meclis Üyelerinin Tuzla Belediye başkanı katılımından dolayı teşekkürlerini sundu.

Geceye onur konuğu olarak katılan Tuzla Belediye Başkanı Sayın DR. Şadi Yazıcı da SADEF Genel Başkanı ,Yönetim Kurulu ve Anadolu Yakasındaki Derneklerini Tuzlada ağırlamaktan duyduğu mutluluğunu dile getirdi.

Geceye katılanlar tek tek söz alarak SADEF’in yapacağı çalışmalarda gerekeni yapacaklarını ifade ettiler.

Geceye Katılan Konuk ve Yöneticiler:

Genel sekreteri İbrahim Deniz, Genel Sayman ve sadef 1.Bölge başkanı Halit Katı, Siyasi İşlerden Sorumlu Genel başkan yardımcısı Şevket Kırımlı, Eğitimden Sorumlu Genel başkan yardımcısı Recep Bircan Durmuş, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av Özgür Baş, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil İmamoğlu, Kültür ve Turizmden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cenap Köksal, Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gül Ahmet Günal, Organizasyondan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldız, SADEF Komisyonlar Kurulu Üyeleri Mehmet Candan, Mehmet Akkaya, Gençlik Kollarından Sorumlu başkan yardımcısı Sefa Ayaz, Celal Danacı, İlyas Demir, Dilaver Çamoğlu, Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Hilmi Yeşil, Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Nazmi, Tuzla Belediyesi Finansman Müdürü Hüseyin Yılmaz.

Daracı Samsunlular Dernek Başkanı Yusuf Akın, Sultanbeyli Samsun Yakakent Derneği Başkanı Şükrü Turgut, Samsun Ladik Tatlıcak köyü Derneği Başkanı Adnan Coşkun, Maltepe Samsunlular Derneği Başkanı Hacer Aktürk, , Gebze Samsun Havzalılar Dernek Başkanı Arif Kurt, İstanbul Samsun Vezirköprü Dernek Başkanı Bilal Çelik, Tuzla Şifa Samsunlular Dernek Başkanı Seyit Ahmet Dağcı İstanbul Samsun Asarcıklılar Derneği Başkanı Abdurrahman İsenç, Gebze Samsun Havza Mışmırağaç Köyü Derneğin Başkanı Muzaffer Bekdemir, SADEF Komisyonlar Genel Başkan Yardımcısı Sefer Demir, Yüksek İstişare Kurul Üyesi Sadettin Özdemir, Hava Demir SADEF Yüksek İstişare Kurul Üyesi, İstanbul Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu, ın katılımıyla yoğun ilgi gördü. Bu gecede bütün dernekler bir araya gelerek Sadef’in 10.yılı kutlama programların da gerekeni yapacaklarını ifade ettiler.

thumb_C24FEAFC-7A23-4053-98DF-0ABAA1E0BEA9

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ