$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

AK Partili Ekrem Erdem, İstanbul’daki Samsunluları ziyaret etti

AK Partili Ekrem Erdem, İstanbul’daki Samsunluları ziyaret etti
  • 06.03.2017
  • 351 kez okundu
Reklam

 

20170307_015731

AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, SADEF üyesi Gaziosmanpaşa Samsunlular Derneği’nde Samsunlularla bir araya geldi.
AK Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, beraberinde Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Gaziosmanpaşa Ak Parti İlçe Başkanı Şahin Pirdal ile birlikte, Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) üyesi Gaziosmanpaşa 500 Evler Samsunlular Derneği’ni ziyaret etti.

Milletvekili Ekrem Erdem ve beraberindekiler burada, SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, eski SADEF başkanlarından Erdal Aslan, SADEF İstanbul Avrupa Yakası 3. Bölge Başkanı Sait Sever, Gaziosmanpaşa 500 Evler Samsunlular Derneği Başkanı Süleyman Altunkaymak ve dernek üyesi Samsunlular tarafından karşılandı. Ekrem Erdem, yaptığı konuşmada, anayasa referandumuna değinerek Samsunlulardan destek istedi.
SAMSUNLULARA ‘EVET’ ÇAĞRISI

Konuşmasında, Türkiye’nin, özellikle koalisyon hükümetleri nedeniyle çektiği sıkıntıları aktaran Erdem, “Tüm bunlar düşünülüp hesaplanarak hazırlanan yeni anayasa paketi daha müreffep, daha mutlu bir Türkiye için hazırlandı. AK Parti, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletin ve devletin büyümesi ve gelişmesi için çalışmaya devam edecektir. Başta Samsunlular olmak üzere halkımızdan bu neddenle ‘evet’ oyu vermelerini istiyoruz” dedi.
YILDIRAY BAŞ: MİLLETİN YANINDAYIZ

Milletvekili Ekrem Erdem ile Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’ya ziyaretleri için teşekkür ede SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş da, “Bizim için önemli olan ülkemizin birliği ve beraberliğidir. Samsunlular olarak daima milletimizin ve devletimizin yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.


Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ