$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

  • 01.01.2017
  • 726 kez okundu
Reklam

2016-08-27-cizredeki-teror-saldirisini-lanetliyoruz

Yılbaşı gecesi İstanbul Ortaköy’de meydana gelen terör saldırısını şiddetle lanetliyorum. Birliğimize, kardeşliğimize, bütünlüğümüze yönelik olarak bugüne kadar çeşitli saldırılar gerçekleştiren terör örgütleri ve onların destekçileri, güvenlik güçlerimiz tarafından bozguna uğratılınca, yine masum ve savunmasız insanları hedef alan bir katliam gerçekleştirdiler.
Yeni bir yıla barış ve birliktelik mesajları ile girmeyi arzulayan bir çok insanın umutlarını yıkmak ve kaos yaratmak isteyen bu köhne düşüncelerin bir an önce son bulması hepimizin ortak arzusudur.
Turkiye 15 Temmuz Direnişinde olduğu gibi terörün ve terör destekçilerinin de üstesinden gelecek, onları da tarihin derinliklerine gömecektir. Bugüne kadar yapılan diğer saldırılarda olduğu gibi İstanbul’da yapılan son terör saldırısı da bizleri birbirimize daha da kenetleyecek, güçlendirecektir. İnsanlıktan nasibini almamış terör ve destekçilerinin yılbaşında İstanbul’un Ortaköy semtinde yaptığı katliamı, vahşeti şiddetle bir kez daha kınıyorum. Aralarında çok sayıda yabancılarinda bulunduğu sivillere ve bir polisimizin de sehit olduğu saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

SADEF Genel Baskani Yildiray BAS

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ